Sinbosen

Profil firmy

Sinbosen Audio to firma, której korzenie są głęboko zakorzenione w Guangzhou. Nasza marka to Aoyue. Produkujemy różnego rodzaju profesjonalny sprzęt audio, taki jak przełączający wzmacniacz mocy, wzmacniacz cyfrowy, wzmacniacz DSP, mikrofon i głośnik Pa.

Sinbosen audio ma prawie 50 pracowników; wśród nich są 3 projektanci ekspertyzy, 6 sztabów QC i 4 kierowników technicznych na miejscu. Zajmujemy powierzchnię 3000 metrów kwadratowych warsztatu produkcyjnego i posiadamy 5 linii usprawnień montażowych.

Sinbosen audio dokłada wszelkich starań, aby rozwijać jakość i produkty, a teraz współpracowaliśmy z wieloma klientami za granicą, a nasze produkty eksportowaliśmy do ponad 60 krajów. Mamy dobre stosunki z USA, Europą i Ameryką Południową. A nasze produkty posiadają certyfikaty CE, ROHS, FCC, BQB.

Sinbosen audio zapewnia serwis OEM / ODM przez 6 lat i uzyskał niezmiennie wysokie uznanie od naszych klientów od momentu utworzenia.

Zwykle nasz czas realizacji zamówienia masowego wynosi 3-7 dni, na przykład 50 sztuk wzmacniaczy można ukończyć w 3-5 dni. Bardzo mile widziane jest zamówienie lub niestandardowa próbka.

Nasza firma obsługuje trzyletnią gwarancję. Jakikolwiek problem zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół serwisowy jest dostępny przez 18 godzin. Zapewniamy bezpłatną obsługę posprzedażną w przypadku problemów z jakością lub produktem.

Sinbosen audio traktuje "rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobry serwis posprzedażny" jako naszą zasadę. Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów w celu wzajemnego rozwoju i korzyści.