na Sinbosen

GUANGZHOU XINBAOSHENG AUDIO EQUIPMENT COMPANY LIMITED
GUANGZHOU XINBAOSHENG AUDIO EQUIPMENT COMPANY LIMITED
GUANGZHOU XINBAOSHENG AUDIO EQUIPMENT COMPANY LIMITED
GUANGZHOU XINBAOSHENG AUDIO EQUIPMENT COMPANY LIMITED
Sinbosen Audio to firma, której korzenie są głęboko zakorzenione w Guangzhou. Nasza marka to Aoyue. Produkujemy różnego rodzaju profesjonalny sprzęt audio, taki jak przełączający wzmacniacz mocy, wzmacniacz cyfrowy, wzmacniacz DSP, mikrofon i głośnik Pa.

Sinbosen audio ma prawie 50 pracowników; wśród nich są 3 projektanci ekspertyzy, 6 sztabów QC i 4 kierowników technicznych na miejscu. Zajmujemy powierzchnię 3000 metrów kwadratowych warsztatu produkcyjnego i posiadamy 5 linii usprawnień montażowych.

Sinbosen audio dokłada wszelkich starań, aby rozwijać jakość i produkty, a teraz współpracowaliśmy z wieloma klientami za granicą, a nasze produkty eksportowaliśmy do ponad 60 krajów. Mamy dobre stosunki z USA, Europą i Ameryką Południową. A nasze produkty posiadają certyfikaty CE, ROHS, FCC, BQB.

Sinbosen audio zapewnia serwis OEM / ODM przez 6 lat i uzyskał niezmiennie wysokie uznanie od naszych klientów od momentu utworzenia.

Zwykle nasz czas realizacji zamówienia masowego wynosi 3-7 dni, na przykład 50 sztuk wzmacniaczy można ukończyć w 3-5 dni. Bardzo mile widziane jest zamówienie lub niestandardowa próbka.

Nasza firma obsługuje trzyletnią gwarancję. Jakikolwiek problem zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół serwisowy jest dostępny przez 18 godzin. Zapewniamy bezpłatną obsługę posprzedażną w przypadku problemów z jakością lub produktem.

Sinbosen audio traktuje "rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobry serwis posprzedażny" jako naszą zasadę. Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów w celu wzajemnego rozwoju i korzyści.