Sinbosen

Trump decyduje się na zwiększenie o 25% ceł przywozowych na towary chińskie

źródło: cnn.com
Wydawca: Dan
czas: 2018-03-23
streszczenie: Chiny nie chcą wojny handlowej, ale Chiny nie boją się wojny handlowej. Jesteśmy pewni, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, Stany Zjednoczone i Chiny uderzyły się wzajemnie miliardami dolarów w cotygodniowych taryfach, ponieważ oba kraje zbliżają się do wojny handlowej.
Trump decyduje się na zwiększenie podatku celnego w przywozie o chińskie towary w wysokości 25%!

Wykonamy go po 15 dniach! Nie wiemy, czy będzie on obejmował nasze produkty. Nasze materiały produktowe obejmują aluminium i żelazo, takie jak wzmacniacz mocy, mikrofon, procesor.

Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ i złóż zamówienie przed nową polisą taryfową. Możemy wykonać szybką produkcję dla wszystkich klientów z USA.

Możemy to zrobić: po otrzymaniu płatności, zakończ produkcję w ciągu 1-2 dni i zakończ przesyłkę w ciągu 2-3 dni za pośrednictwem DHL. Tylko dla klienta z USA.
Po raz pierwszy administracja Trumpa skierowała bezpośrednio na Chiny sankcje handlowe. Poprzednie środki przeciwko stalowym, aluminiowym i słonecznym panelom miały zastosowanie również do importu z innych krajów.

Chiny wielokrotnie powtarzały, że nie chcą wojny handlowej, ale ostrzegły, że w razie konieczności podejmą "zdecydowane i niezbędne" środki zaradcze.

Powtórzył tę wiadomość w piątek. "Chiny nie chcą wojny handlowej, ale Chiny nie boją się wojny handlowej, jesteśmy pewni, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu" - powiedział Ministerstwo Handlu.

poprzedni: 16th z Prolight + Sound Guangzhou w dniach 10-13 maja 2011 r

następny: Pamiętając Stephena Hawkinga