Sinbosen

16th z Prolight + Sound Guangzhou w dniach 10-13 maja 2011 r

Wydawca: Dan
czas: 2018-05-13
Wprowadzenie

Prolight + Sound Guangzhou to największy w Chinach pokaz branży profesjonalnego sprzętu audio i oświetleniowego. Ponad 73,000 odwiedzających ze 100 krajów i regionów odwiedza 16. Prolight + Sound w dniach 10-13 maja.


Prolight + Sound Guangzhou to kompleksowa prezentacja profesjonalnych produktów audio, oświetleniowych, eventowych i scenicznych. To także bardziej zintegrowane rozwiązania w dziedzinie audio, oświetlenia, komunikacji, konferencji i KTV.
Chociaż nie braliśmy udziału w tej wystawie w tym roku, nadal możemy pokazać Ci nasze produkty i dostarczyć rozwiązania.

Zapraszamy do zasubskrybowania naszej strony internetowej: www.sinbosen.com

Tutaj znajdziesz informacje o naszych wydarzeniach, nowych produktach i najnowszych osiągnięciach.
Warto wspomnieć, że nasi starzy klienci (z Meksyku i Republiki Korei) również odwiedzają naszą fabrykę. Cieszymy się, że możemy teraz spotkać się z naszymi partnerami biznesowymi.

Nasza fabryka znajduje się w Baiyun District, Guangzhou City, w prowincji Guangdong. Mamy zaszczyt powitać Państwa wizytę.

SINBOSEN AUDIO - NOWY POZIOM SYSTEMU DŹWIĘKOWEGO

poprzedni: Co stanie się z nami w przypadku firmy Trump, która oficjalnie nakłada cła w wysokości 25% na stal i 10% na aluminium?

następny: Trump decyduje się na zwiększenie o 25% ceł przywozowych na towary chińskie