Sinbosen

Wysokiej jakości bezprzewodowy bezprzewodowy mikrofon ręczny Live Vocals SLX4 / SM-58

paczka MIKROFON BEZPRZEWODOWY
MOQ 1 piece
płatność Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal
Zaktualizowano 2019-09-28
nieruchomość
RodzajMikrofon bezprzewodowy UHF
FunkcjaIdealny dźwięk
Zakres częstotliwości780-822 MHz
Zakres działania100m
FunkcjonowaćRedukcja hałasu

SLX4 - Klasyczny wybór śpiewaków wykonujących na całym świecie.

Rozsądna konfiguracja i efektywne pasmo pracy wymagają wydajnego urządzenia bezprzewodowego. Użytkownik może szybko zainstalować te urządzenia i łatwość użytkowania. Bezprzewodowy system SLX UHF jest w pełni w stanie zaspokoić te potrzeby dzięki innowacyjnym funkcjom automatycznej instalacji, takim jak automatyczne wyszukiwanie częstotliwości i konfiguracja nadajnika, wyjątkowo wyjątkowa czystość sieci bezprzewodowej i mikrofon o wysokiej wydajności.

Obsługuje 20 kompatybilnych systemów korzystających z różnych pasm ultrawysokich częstotliwości, SXL może z powodzeniem uzyskać dostęp do kościoła, wykładów, sal konferencyjnych i urządzeń mobilnych i innych okazji. System bezprzewodowy SXL wykorzystuje referencyjną technologię kompresji odniesienia audio, może generować wyjątkowo czysty dźwięk, wykraczający poza tradycyjne ograniczenia technologii bezprzewodowej.


cechy

Ręczny nadajnik: kardioidalny i dynamiczny

Różne opcje mikrofonów ręcznych (SM-58, BETA 58)

Synchroniczne podświetlenie LCD

Blokada częstotliwości i mocy

2 baterie AA (w zestawie), aby zapewnić nieprzerwane użytkowanie przez 8 godzin

Efektywny zasięg roboczy 100 m (300 stóp)

Odbiornik bezprzewodowy SXL4

Wymienna antena o długości fali 1/4

Podświetlany wyświetlacz LCD

Zawiera elementy do montażu w stojaku

Złącza wyjściowe audio 1/4 "i XLR

Blokada częstotliwości i mocy

Regulacja głośności znajduje się z tyłu kadłuba

Odbiornik SLX4 zapewnia bezprecedensową łatwość obsługi bezprzewodowej dzięki funkcji automatycznego wyboru częstotliwości i automatycznej konfiguracji nadajnika.


Opinia klienta

Odbiornik SLX4 oferuje odbiór różnorodności UHF. Podwójne odbiorniki konkurują o możliwie najsilniejszy odbiór, redukując szumy i zakłócenia spowodowane zakłóceniami RF.


Systemy mikrofonów bezprzewodowych z serii SLX zapewniają wydajność i niezawodność niezbędną do stosowania w salach koncertowych, halach, wzmacnianiu dźwięku itp. System UHF jest dostępny w 8 różnych pasmach w paśmie 24 MHz. System ten obejmuje odbiornik SLX4 i ręczny nadajnik SLX2 z głowicą mikrofonu SM-58.


Odbiornik SLX4 można zamontować w stojaku lub na stole i ma różnorodną antenę. Różnorodny projekt pozwala podwójnym antenom konkurować o najsilniejszy możliwy odbiór. Dostępne są wyjścia XLR (poziom mikrofonu) i telefon 1/4 "(+10 dB w stosunku do XLR). Wszechstronny wyświetlacz LCD zapewnia informacje o częstotliwości, grupie i kanale, a także stan baterii nadajnika, poziom dźwięku i wiele innych.


Nadajnik ręczny SLX2 jest wyposażony w kapsułę kardioidalną SM-58. Kardioidalny wzór biegunowy skutecznie odrzuca sygnały w nieosiowych sekcjach mikrofonu, umożliwiając większy zysk przed sprzężeniem zwrotnym z monitorów i głośników. Nadajnik jest wyposażony w kompleksowy wyświetlacz z funkcją limitu czasu. Dwie baterie AA zapewniają do 8 godzin zasilania.